Prezydent z absolutorium

Poleć znajomym
 

Prezydent z absolutorium

Raport o stanie gminy za 2020 rok – udzielenie wotum zaufania Prezydentowi Miasta Sosnowca, ocena wieloletniej prognozy finansowej i budżetu miasta za 2020r. i udzielenie absolutorium Prezydentowi Miasta Sosnowca. To najważniejsze punkty dzisiejszych obrad sesji Rady Miejskiej.

Radni zapoznali się z raportem o stanie gminy za 2020 rok a następnie w wyniku głosowania udzielili wotum zaufania Prezydentowi Miasta, Arkadiuszowi Chęcińskiemu.

Następnym ważnym punktem było rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu miasta Sosnowca za rok 2020. W wyniku głosowania 15 radnych wyraziło swoje poparcie dla przygotowanego przez władze miasta dokumentu przy jednym głosie przeciw. 8 radnych wstrzymało się od głosu.

Ostatnim i najważniejszym punktem sesji było rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Sosnowca absolutorium za 2020 rok. 15 radnych zagłosowało za udzieleniem absolutorium prezydentowi, 2 był przeciw, a 7 wstrzymało się od głosu. - Dziękuję radnym za wotum zaufania i udzielenie absolutorium. Bądźmy dumni z Sosnowca - powiedział po głosowaniu prezydent Sosnowca.

 

 

 

powrót
  • 22
  • czerwca 2024Sobota
Imieniny: Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina
Pogoda:
  • 24oCTeraz
  • 24oCJutro
  • 22oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Jakość powietrza
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP

BeePathNet - Pszczela Ścieżka