Prezydent z absolutorium

Poleć znajomym
 

Prezydent z absolutorium

Raport o stanie gminy za 2019 rok – udzielenie wotum zaufania Prezydentowi Miasta Sosnowca, ocena wykonania wieloletniej prognozy finansowej i budżetu miasta za 2019r. i udzielenie absolutorium Prezydentowi Miasta Sosnowca. To najważniejsze punkty dzisiejszych obrad sesji Rady Miejskiej.

Radni zapoznali się z raportem o stanie gminy za 2019 rok a następnie w wyniku głosowania udzielili wotum zaufania Prezydentowi Miasta, Arkadiuszowi Chęcińskiemu. Za było 15 radnych, przeciw 1, a 8 wstrzymało się od głosu.

Następnym ważnym punktem była ocena wykonania wieloletniej prognozy finansowej i budżetu miasta za 2019 r. W tym przypadku 15 radnych wyraziło swoje poparcie dla przygotowanego przez władze miasta dokumentu, 10 wstrzymało się od głosu, nikt nie był przeciw.

Ostatnim i najważniejszym punktem sesji było rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Sosnowca absolutorium za 2019 rok. 15 radnych zagłosowało za udzieleniem absolutorium prezydentowi, 1 był przeciw, a 9 wstrzymało się od głosu.

powrót
  • 29
  • lutego 2024Czwartek
Imieniny: Ariusz, Roman, Dobrosiodł, August, Lutosław
Pogoda:
  • 10oCTeraz
  • 14oCJutro
  • 13oCPojutrze
OZE dla mieszkańców
Jakość powietrza
Zostaw 1% w SosowcuŚKUP

BeePathNet - Pszczela Ścieżka